Eesti Maadlusliidu uueks presidendiks valiti Priit Piilmann

Eesti Maadlusliidu uueks presidendiks valiti Priit Piilmann

6. detsembril toimus Eesti Maadlusliidu erakorraline üldkoosolek, mille päevakorras oli Eesti Maadlusliidu (EML) presidendi, asepresidendi ja teiste juhatuse liikmete valimine.

Üldkogu valimise tulemustel osutus presidendiks Priit Piilmann, kes esitas oma järgnevaks ametiajaks juhatusse Urmas Landi, Elar Sarapuu, Toomas Tamme, Heino Märksi (olid ka eelmises juhatuse koosseisus) ning uute liikmetena Allan Vinteri ja Jüri Ilvese. Juhatus valis asepresidendiks Landi. Uus president ja juhatus alustavad oma ametiaega alates 1. jaanuarist 2013.

EML endine president Heino Priimägi: “Eesti maadlusliit on väga heas seisus. Sel aastal tõid Heiki Nabi ja Ardo Arusaar meile Londoni olümpiamängudelt 2. ja 8. koha ning lisaks tuli Epp Mäe Euroopa juunioride meistriks. Mitte ühelgi teisel spordialal pole sel aastal selliseid tulemusi ette näidata. Seda maadluse taset tuleb nüüd hoida kuni järgmiste olümpiamängudeni.”

EML uus president Priit Piilmann: “Eesti maadluses on praegu näha suure töö vilju. See on töö, millesse panustab maadlusliidu juhatus igapäevaselt. Siinkohal suur tänu kogu juhatusele ja Heino Priimäele tehtud töö eest. Olles tegelenud maadlusega ja olnud juba 2004. aastast Eesti Maadlusliidu juhatuse liige, mõistan ma väga hästi, mida tähendab maadluse käekäigu eest hea seismine. Aastatepikkune sisuline töö (juhatuse liikme ja) asepresidendina on jõudnud sinna punkti, kus on aeg võtta rohkem vastutust.”

Heino Priimägi on olnud EML president aastast 2004, mil asepresidendi ametisse astus ka Priit Piilmann.

Allikas: ERR, Ivo Dobkevitsch

Kommentaarid

Scroll To Top