EM-iks valmistuv Eesti maadluskoondis! Nabi videointervjuu: treeninglaagrites olin heade maadlejatega võrdne

EM-iks valmistuv Eesti maadluskoondis! Nabi videointervjuu: treeninglaagrites olin heade maadlejatega võrdne

Üheksa päeva enne kreeka-rooma maadluse Euroopa meistrivõistlusi võib Heiki Nabi rahul olla. Kuigi sügisene baasettevalmistus kannatas õla vigastuse tõttu, on jaanuarist alates treeningud hästi sujunud.

Viimast lihvi EM-iks annab Nabi kodus, kus sparringupartneriks on eestlasest kolm kilo raskem Sergei Tšesnokov, kes tuli kolm aastat tagasi kuni 23-aastaste seas Venemaa meistriks. “Heiki saab rahulikult oma nippe proovida, ega pea kartma, et neid EM-il hakatakse tema vastu ära kasutama,” ütles Eesti koondise peatreener Henn Põlluste ETV spordisaatele. “Saame teha teravust, spurte ja matše. Nii see vorm peab tulema.”

EM 2014 eel Heiki Nabi

Nabi lisas: “Tänase päeva pealt võib öelda, et maadlesin hindele rahuldav pluss. Kuigi vastane pole maailma esikümnesse kuuluv mees, jäin rahule. Kui vaatan ajas tagasi, siis kahe kuu eest oli seis nigel. Tulin toona välja õlavigastusest, mistõttu füüsiline ettevalmistus jäi kehvemaks kui enne eelmist MM-i. Ettevalmistusperioodi lõpp läks aga hästi. Sain Bulgaaria ja Rootsi laagrites maadelda heade meestega ning hoidusin traumadest. Igatahes treeninglaagrites olin heade maadlejatega võrdne.”

Tšenokov polnud Nabile kiidusõnadega jagamisega kitsi. “Ta läheb iga laagriga üha paremaks ja paremaks. Seda on tunda. Ma üritan teda kinni püüda, aga ta ei seisa paigal ja liigub edasi,” ütles venelane.

Nii Ardo Arusaarel, kui ka Nabil tuleb Helsingis toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel matile minna 5. aprillil. “Soomes saabub tõehetk,” sõnas Nabi. “Võidab see, kes on vormis ja kellel on hea päev.”

Eesti koondise kandidaadid Euroopa meistrivõistlusteks 01.-06.04.2014:

  • naistemaadlus –  Epp Mäe ( 75 kg)
  • vabamaadlus – Aleksei Baskakov ( 61 kg)
  • kreeka-rooma maadlus – Rauno Pajuviidik ( 71 kg), Erkki Alak ( 80 kg), Alo Toom/ Eerik Aps ( 85 kg), Ardo Arusaar ( 98 kg), Heiki Nabi ( 130 kg)

Allikas: ERR Sport

Piletiinfo

Piletihinnad

Lippu.fi
T, K ja N päeva piletid 22,50 € (ALE , 12.50 €)
R, L ja P päeva piletid 37,50 € (ALE , 17,50 €) 
T-N 3-päeva pilet 53,50 €
R-P 3-päeva pilet 93,50 €

Täpsema päeva-ja tekkepõhine hinnakiri  lippu.fi lehel.

Piletid ukselt (märkus: ainult ühe ühe-päeva piletid)
T, K ja Nelja päeva piletid 23 € (ALE nimel, 13 €)
R, L ja P Päevapilet 38 € A (ALE nimel, 18 €)

Maadlus.ee matil näeme!

Kommentaarid

Scroll To Top