Ivar Kotkas

Ivar Kotkas
Nimi: Ivar Kotkas
Sündinud: 16.03.1984

Pärit olen Harjumaalt Kõue vallast Ardu alevikust. Kasvasin üles spordilembelises perekonnas, kus mõlemad vanemad olid nooruses aktiivselt spordiga tegelenud,  sealt ka suur armastus spordi vastu. 1998. a asusin õppima ESG-sse vabamaadluse osakonda, mille ma 2002. aastal lõpetasin. Maadluse põhitõed õpetas mulle selgeks treener Oleg Pušin. 2003.a hakkasin ma lisaks vabamaadlusele ka kreeka-rooma maadlust harrastama ja koduklubiks sai Johannes Kotkase SK. 2003. a aastal asusin õppima TLU-sse kehakultuuriteaduskonda, mille magistrikraadiga 2008. aastal lõpetasin.

Kehalise kasvatuse õpetajana alustasin tööd Audentese Erakoolis 2007. aastal, samal aastal omandasin ka maadlustreeneri III astme kutse. Alates 2010. aastast, mil ma ise võistlemise lõpetasin, olen olnud järjest rohkem seotud Audentese Spordikooli maadlejate treenimisega.  Soov enda teadmisi ja oskusi edasi anda ning huvi end treenerina arendada on mind julgustanud treeneritöös võtma vastu uusi väljakutseid.  2012. a augustikuust alates olen ma Eesti maadluse järelkasvukoondise treener ja alustasin koostööd Ardo Arusaarega.

Olen seda meelt, et edu aluseks on sihikindlus, kuid ei tohi unustada ausust ja täpsust. Meie tänased Estonian Wrestling Team maadlejad on talendikad, töökad ja motiveeritud. Kogemused, tahe, uuendused, koostööenergia ja usk edusse panevad ootama Rio suvemänge.

Scroll To Top